+90 324 676 45 75 info@kadioglubaharat.com

Menu

KURUTULMUŞ SIĞIR BAĞIRSAĞI

Türkiye'nin En Taze ve En Doğal Kurutulmuş Sığır Bağırsağı 4 Kuşaktır Kadıoğlu Baharat'ta

Kurutulmuş Sığır Sucuk Bağırsağı

KURUTULMUŞ SIĞIR BAĞIRSAĞI

KURUTULMUŞ SIĞIR BAĞIRSAĞI

Kurutulmuş Sığır Bağırsağı Fiyatları ve Piyasası ne olursa olsun her zaman için Kurutulmuş Sığır Bağırsağı Stoklarımız mevcuttur!

Her çeşit Sucukluk Doğal Bağırsak talepleriniz için firmamızla irtibata geçebilirsiniz!

Sucuk Tüketimi dolayısıyla Sucuk Üretimi miktarında mevsimsel ve dönemsel dalgalanmalar yaşandığını iyi bilir stoklarımızı bu dalganlanmarı Sucuk Üreticilerimize yansıtmayacak şekilde bertaraf ederiz.

SUCUK BAĞIRSAĞI

KURUTULMUŞ SIĞIR SUCUK BAĞIRSAĞI


Kurutulmuş Sığır Bağırsağı Kalibreleri

Kurutulmuş Sığır Bağırsağı Fiyatlarımız kalibreye ve miktara bağlı olarak değişmektedir.

Yerli sucuk yapımını desteklemek ve sucuk üreticilerimize doğal sığır bağırsağı arz güvenliğini sağlamak adına yıl boyu stoklu çalışmaktayız! Şartlar ne olursa olsun aradığınız sucukluk Kurutulmuş Sığır Bağırsağı her zaman için Kadıoğlu Baharat A.Ş.’de bulabilirsiniz.

35 – 40
40 – 45
54 – 50
50 – 55
55 – 60
60 +

sucuk bağırsağı

Kurutulmuş Sığır Bağırsağı YAPIMININ PÜF NOKTALARI NEDİR ?

İslam Kültüründe Eti Tüketilebilen Hayvanların bağırsaklarından sucuk elde edilmesi amacıyla işlemden geçirilip kullanıma hazır hale getirilmesidir. Kurutulmuş Sığır Bağırsağı sucuk üretimi için en kaliteli bağırsak tipidir. Bağırsak içleri özenle temizlendikten sonra suda bekletme yöntemi uygulanır. Temizlenip hazır hale getirilen sucukluk bağırsaklar kurumaya bırakılır. Kurutma aşaması sağlıklı, hijyenik ve lezzetli sucuk üretimi için çok önemli bir aşamadır. Doğal kurutma yöntemleriyle elde edilen sucuk bağırsağı alternatif yöntemler kullanılarak hazırlanmış sucukluk bağırsak ürünlerine göre çok daha lezzetli ve hijyenik olurlar.


Kurutulmuş Sığır Bağırsağı DOLDURMANIN PÜF NOKTALARI NEDİR ?

Temizlenmiş ve kurutulmuş olarak temin edilen inek, sığır veya dana bağırsağı suda ıslatılarak yumuşak hale getirilir. Kurutulmuş Sucukluk Bağırsaklar sucuk üretimi öncesinde kesinlikle sıcak veya kaynar suda bekletilmemelidir. Bu durum Sucuk Bağırsağına ciddi zarar verir ve hijyenik sucuk üretimini engeller.

Sucukluk Bağırsağı ıslatmanın amacı bağırsağın doldurma esnasında yırtılmasının engellemektir. Sucuk içi yağlı dana kıyma ve istenilen baharatların eklenip iyi bir şekilde karıştırılmasıyla elde edilir. Sucuk İçi Karşımı bağırsağının giriş kısmından itilerek doldurulur. Bu noktada sucuk bağırsağının içinde boşluk kalmamalıdır.  Doldurulan sucuk bağırsağının iki ucu pamuk yapılı bir iple sıkı bir şekilde bağlanır. Doldurma işlemi sonunda sucuklar serin, tozsuz, ısı ve ışık görmeyen bir yerde kurutulmaya bırakılır.
Netice Mükemmel Sucuk.


Sucuk Bağırsağı için Arayın


Baharat

Baharatta, Türkiye Baharat sektöründe, Kadıoğlu Baharat A.Ş. olarak amacımız, tüm müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik şartlarda, geleneksel aroma ve tadı kaybetmeden, günümüzün modern teknolojisi ve yılların tecrübesi ile kaliteli baharat ürünleri sunmaktır.