+90 324 676 45 75 info@kadioglubaharat.com

Menu

SUCUK BAĞIRSAĞI

Türkiye'nin En Taze ve En Doğal Sucuk Bağırsağı 4 Kuşaktır Kadıoğlu Baharat'ta

DOĞAL SUCUK BAĞIRSAĞI

SUCUK BAĞIRSAĞI Fiyatları ve Piyasası ne olursa olsun her zaman için DOĞAL SUCUK BAĞIRSAĞI Stoklarımız mevcuttur!

Her çeşit SucuKluk Doğal Bağırsak ve özellikle Doğal Sığır Bağırsağı talepleriniz için firmamızla irtibata geçebilirsiniz! Sucuk yapmak için kullanılan doğal dana bağırsaktır. Aradığımız o eski sucuk tadını elde etmek için kullanılır. 100% doğaldır.

Sucuk Tüketimi dolayısıyla Sucuk Üretimi miktarında mevsimsel ve dönemsel dalgalanmalar yaşandığını iyi bilir stoklarımızı bu dalganlanmarı Sucuk Üreticilerimize yansıtmayacak şekilde bertaraf ederiz.

SUCUK BAĞIRSAĞI

KURUTULMUŞ SIĞIR SUCUK BAĞIRSAĞI


SUCUK BAĞIRSAĞI KALİBRELERİ

SUCUK BAĞIRSAĞI Fiyatlarımız kalibreye ve miktara bağlı olarak değişmektedir.

Yerli sucuk yapımını desteklemek ve sucuk üreticilerimize doğal sığır bağırsağı arz güvenliğini sağlamak adına yıl boyu stoklu çalışmaktayız! Şartlar ne olursa olsun aradığınız sucukluk doğal sığır bağırsağını her zaman için Kadıoğlu Baharat A.Ş.’de bulabilirsiniz.

35 – 40
40 – 45
54 – 50
50 – 55
55 – 60
60 +

sucuk bağırsağı

SUCUK BAĞIRSAĞI YAPIMININ PÜF NOKTALARI NEDİR ?

İslam Kültüründe Eti Tüketilebilen Hayvanların bağırsaklarından sucuk elde edilmesi amacıyla işlemden geçirilip kullanıma hazır hale getirilmesidir. Kurutulmuş Sığır Bağırsağı sucuk üretimi için en kaliteli bağırsak tipidir. Bağırsak içleri özenle temizlendikten sonra suda bekletme yöntemi uygulanır. Temizlenip hazır hale getirilen sucukluk bağırsaklar kurumaya bırakılır. Kurutma aşaması sağlıklı, hijyenik ve lezzetli sucuk üretimi için çok önemli bir aşamadır. Doğal kurutma yöntemleriyle elde edilen sucuk bağırsağı alternatif yöntemler kullanılarak hazırlanmış sucukluk bağırsak ürünlerine göre çok daha lezzetli ve hijyenik olurlar.


SUCUK BAĞIRSAĞI DOLDURMANIN PÜF NOKTALARI NEDİR ?

Sucuk bağırsağı, temizlenmiş ve kurutulmuş olarak temin edilen inek, sığır veya dana bağırsağının suda ıslatılarak yumuşak hale getirelerek elde edilir. Kurutulmuş Sucukluk Bağırsaklar sucuk üretimi öncesinde kesinlikle sıcak veya kaynar suda bekletilmemelidir. Bu durum Sucuk Bağırsağına ciddi zarar verir ve hijyenik sucuk üretimini engeller.

Sucukluk Bağırsağı ıslatmanın amacı bağırsağın doldurma esnasında yırtılmasının engellemektir. Sucuk içi yağlı dana kıyma ve istenilen baharatların eklenip iyi bir şekilde karıştırılmasıyla elde edilir. Sucuk İçi Karşımı bağırsağının giriş kısmından itilerek doldurulur. Bu noktada sucuk bağırsağının içinde boşluk kalmamalıdır.  Doldurulan sucuk bağırsağının iki ucu pamuk yapılı bir iple sıkı bir şekilde bağlanır. Doldurma işlemi sonunda sucuklar serin, tozsuz, ısı ve ışık görmeyen bir yerde kurutulmaya bırakılır.
Netice Mükemmel Sucuk.


Sucuk Bağırsağı için Arayın

Baharat

Baharatta, Türkiye Baharat sektöründe, Kadıoğlu Baharat A.Ş. olarak amacımız, tüm müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik şartlarda, geleneksel aroma ve tadı kaybetmeden, günümüzün modern teknolojisi ve yılların tecrübesi ile kaliteli baharat ürünleri sunmaktır.