+90 324 676 45 75 info@kadioglubaharat.com

Menu

KADIOGLU BAHARAT HAKKINDA

Baharat Sektöründe 4.cü Kuşak

K

adıoğlu Baharat , Türkiye baharat sektöründe 3. kuşak olarak baharat işini devralan Ahmet Turan Kadıoğlu tarafından, 1956 yılında Kayseri'de kuruldu. Kayseri'deki baharat üretim ve satış faaliyetleri 1956 yılından beri kesintisiz devam etmektedir. Kadıoğlu Baharat Türkiye Baharat sektöründe kuruluşundan beri Anadolu Baharat sektörünün gelişmesine büyük katkıda bulunmuştur.

Kayseri'deki ilk baharat fabriksindan sonra 2. baharat fabriksıda da Türkiye'den Baharat İhracatına yönelik olarak Mersin - Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde, Kadıoğlu Baharat A.Ş. adı altında 2003 yılında faaliyete geçti.

Kadıoğlu Baharat A.Ş. olarak amacımız, tüm müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik şartlarda, geleneksel aroma ve tadı kaybetmeden, günümüzün modern teknolojisi ve yılların tecrübesi ile kaliteli baharat ürünleri sunmaktır.


2015:  Kadıoğlu Baharat A.Ş. “KOSGEB KOBİ PROJE DESTEK PROGRAMI” kapsamında kurumsal kapasitesinin artırılması konusunda desteklendi.

2008-2010: Kadıoğlu Baharat A.Ş. hazırladığı “1507 KOBİ ARGE” projesi ile TÜBİTAK tarafından desteklenmeye hak kazandı. Baharat ARGE projesi 2010’da başarı ile tamamlandı.

2009: 16. Mayis 2009’da kısa adı Case olan, TOBB ve EUROCHAMBRES işbirliğinde uygulanan projede Mersin Ticaret ve Sanayi Odası , katılım sağlayan 10 firmasıyla AB Müktesebat Uyumu ve İş Etiği Konusunda akredite olarak, sertifikalarını aldı. Baharat ve gıda güvenliği konusunda firmamız Kadıoğlu Baharat A.Ş. sertifika almaya hak kazanan dört firma arasında yer aldı.

2008:  Kadıoğlu Baharat 2008 yılında ÇUKUROVA KALKINMA AJANSI 2008 YILI MALİ DESTEK PROGRAMLARI kapsamında “Baharat İşleme Ve Paketleme Tesisi Teknoloji Yenilemesi Ve Verimlilik Artışı Projesi” ile kobiler arasinda birinici sırada destek almaya hak kazanmıştır. 2009-2010 yılında baharat projesini başarı ile tamamlamıştır.

Kadıoğlu Baharat Filmi

Baharat

Baharatta, Türkiye Baharat sektöründe, Kadıoğlu Baharat A.Ş. olarak amacımız, tüm müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik şartlarda, geleneksel aroma ve tadı kaybetmeden, günümüzün modern teknolojisi ve yılların tecrübesi ile kaliteli baharat ürünleri sunmaktır.