+90 324 676 45 75 info@kadioglubaharat.com

Menu

Toptan Baharat Üretim Hedeflerimiz

Toptan baharat talepleriniz için HACIPP ve ISO 22000 onaylı, her siparişte taze öğütülen, geleneksel aromalı, izlenilebilir, hijyenik baharatlar sunmakayız.

toptan baharat

Sürdürülebilir Toptan Baharat Üretimi Hedefimiz:

Toptan Baharat tedariğini sizlere eksiksiz sağlamak asıl hedefimizdir. Kaynaklarımızın tamamı bu yönde kullanılmaktadır. İşletmemiz, tüm yatırımlarını güçlü finans yapısı doğrultusunda öz kaynakları ile yapmaktadır. Gelişen, sürekli insana yatırım yapan, geliştirdiği inovatif ürünler ile rakiplerinden hep önde olan, sektöründe trend belirleyici konumda olan şirketimiz, stratejik iş ortaklığına inanmaktadır. 4 kuşaktır müşterilerimizi hiçbir konuda hayal kırıklığına uğratmadık ve başarımızın anahtarı olan ilkelerimize ve inovasyona bağımlığımız sayesinde çok daha uzun yıllar müşterilerimize yüksek performanslarda hizmet vermeye devam edeceğiz.

Toptan Baharat HACCP Sertifikası
Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları (HACCP) güvenli bir gıda yönetim sisteminin gerekliliklerini tanımlayan bir yaklaşımdır.
Toptan Baharat ISO 22000 SERTİFİKASI
ISO 22000 belgesi, gıda zincirinde "çiftlikten tabağa" tüm kurumları kapsayan bir gıda güvenliği yönetim sisteminin gerekliliklerini tanımlayan uluslararası bir standarttır.

TOPTAN BAHARAT KALİTE VE GIDA GÜVENLİĞİ

Kadıoğlu Baharat A.Ş. bünyesinde toptan baharat talepleriniz için üretilen ürünler ile ilgili gıda güvenliği politikamız;

  • Müşteri sağlığını, ürünlerimizin temizliği ve güvenilirliğini arttırarak korumak,
  • Yasal ve düzenleyici tüm şartlara uymak,
  • Sürekli daha iyiyi hedefleyerek gelişmek ve geliştirmek,
  • Topluma ve çevreye olan yükümlülüklerimizi yerine getirmek,
  • İnsan sağlığını koruyup, güvence altına almak için yüksek teknolojiyi kullanarak azami hijyen kuralları çerçevesinde üretim yapmak,
  • Ürünlerin doğallığını korumak,
  • Ürün ve üretim kalitemiz ile uyumlu eğitim ve denetimlerle tedarikçilerimize kalite bilincini yerleştirmek,
  • Üretim tesislerimizde çalışanlarımızın özlük haklarına değer veren, sevgi ve saygı kuralları çerçevesinde bir takım olmak,
  • Çalışanlarımızın yatkınlıklarını öne çıkartacak, gelişimlerini arttıracak yapıcı, pozitif çalışma alanları oluşturarak, kalite yönetim sistemimize katılım ve desteklerini sağlamaktır.

ISO 22000 VE HACCP belgelerimiz ile her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen müşteri denetimleri ve belgelendirme hizmetleri doğrultusunda gıda güvenliği ve izlenebilirliği en üst seviyede yürütülmektedir.

toptan baharat
Alüminyum Folyo Ambalaj

Baharat Üretiminde HACCP Prensipleri Nelerdir ?

Müşteri Memnuniyeti Hedeflerimiz:

Toptan baharat tedariği söz konusu olduğunda amacımız ürünlerimiz hakkında müşterilerimizin kolayca iletişim kurabileceği, her türlü öneri, istek ve şikayetlerini iletebilecekleri, iletilen bu taleplerin ivedilikle değerlendirilerek  %100 müşteri memnuniyetine dönüştürmektir.

Bu amacımız doğrultusunda, memnuniyetsizliklerin tekrarının önlenmesi için gerekli iyileştirme çalışmalarını, planlama, uygulama, kontrol etme ve sürekli iyileştirme döngüsü içerisinde, müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımla gerçekleştirmeyi taahhüt ediyoruz.

4 kuşaktır yerli ve yabancı müşterilerimize eksiksiz ürün sunmanın gururunu yaşamaktayız. Hiçbir zaman kalitemizden taviz vermedik. Üretim sistemlerimizi gelişen teknolojiye göre titizlikle uyarladık ancak baharat ürünlerimizin gelenek aroma ve tadını hep koruduk.

Baharat

Baharatta, Türkiye Baharat sektöründe, Kadıoğlu Baharat A.Ş. olarak amacımız, tüm müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik şartlarda, geleneksel aroma ve tadı kaybetmeden, günümüzün modern teknolojisi ve yılların tecrübesi ile kaliteli baharat ürünleri sunmaktır.