+90 324 676 45 75 info@kadioglubaharat.com

Menu

PASTIRMA ÇEMENİ

4 Kuşaktır Geleneksel Kayseri Pastırma Çemeni

Pastırma Çemeni 4 Kuşaktır bizim işimiz!

Türkiye’nin ilk Pastırma Çemeni Üreticisi olarak Paranı Kaybet ama İtibarını Kaybetme felsefinden yola çıkmış olan Kadıoğlu Baharat ailesi olarak En Saf, En Doğal, ve En Kaliteli baharatları kullanarak ürettiğimiz Pastırma Çemeni Karışımlarımızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 

Dünya Mutfağına kazandırmış olduğumuz eşsiz lezzetlerden biri olan Pastırma’nın ne kadar kıymetli bir gıda ürünü olduğunun ve Pastırma Üretiminin ne kadar zahmetli olduğunun son derece farkındayız! Bu bilinçle kalitemizden kesinlikle ve kesinlikle ödün vermedik!

pastırma çemeni

Kadıoğlu Baharat A.Ş. Çemen Karışımı

Karışımlarının Pastırma Kalitesine Ektisi

Bu linkteki Tübitak Destekli yapılmış olan araştırma notlarında  Çeşitli Çemen Karışımlarının Pastırma Kalitesine Etkisi kullanılan baharatların ve karışımların kalitesinin pastırma ürünü üzerindeki etkisini Türkçe ve İnglizce olarak okuyabilir, pastırma üretiminde kullanılan baharatların saflığının, hijyenliğinin ve kalitesinin pastırmanın yapımında, tadında ve dayanıklılığında ne kadar önemli olduğunu bir kez daha görebilirsiniz!

 

Baharat

Baharatta, Türkiye Baharat sektöründe, Kadıoğlu Baharat A.Ş. olarak amacımız, tüm müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik şartlarda, geleneksel aroma ve tadı kaybetmeden, günümüzün modern teknolojisi ve yılların tecrübesi ile kaliteli baharat ürünleri sunmaktır.